Новости Экономика кабминолимпийский

Кабмін затвердив титул будівництва і реконструкції «Олімпійського» з кошторисом 2,114 млрд. грн.

base article image

Кабінет міністрів затвердив титул будівництва і реконструкції національної спортивної арени «Олімпійський» з кошторисною вартістю 2,114 млрд. грн.

Таке рішення було ухвалене на сьогоднішньому засіданні уряду, повідомив міністр у справах сім'ї, молоді і спорту Юрій Павленко, передало РБК-Україна.

Він уточнив, що ця кошторисна вартість затверджена в рамках раніше розробленого технічно-економічного обгрунтування. За його словами, надалі, у разі дорожчання вартості робіт, відповідні зміни до проекту вноситимуться на рівні робочої документації — після відповідної перевірки з боку ГоловКРУ.

Крім того, як повідомив журналістів в.о. гендиректора «Олімпійського» Дмитро Чернявський, передбачається залучити приватні інвестиції для реконструкції VIP-зон стадіону.

На сьогоднішньому засіданні уряду були внесені зміни до загальнодержавної цільової програми із підготовки до Євро-2012. Як повідомив виконавчий директор з Євро-2012 Федерації футболу України Іван Федоренко, з цієї програми викреслені розділи, пов'язані з підготовкою до Євро-2012 Одеси і Дніпропетровська. При цьому, за словами І.Федоренка, Кабмін ухвалив рішення про збільшення на відповідну суму фінансування інших об'єктів.
«Тобто в цілому об'єм фінансування програми не змінився», - сказав І.Федоренко.

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.