Новости Экономика врпрожитковий мінімум

Верховна Рада розгляне збільшення прожиткового мінімуму

base article image

Верховна Рада на пленарному засіданні в четвер, 25 червня, розгляне збільшення прожиткового мінімуму для основних соціальних і демографічних груп населення з нинішніх 626 гривень/місяць до 808 гривень/місяць (на 182 гривні) з 1 липня й до 848 гривень/місяць (на 222 гривні) - з 1 жовтня.

Про це сказано на порядку денному парламенту.

Крім того, ВерховнаРада має намір розглянути календарний план проведення 5 сесії, проект постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Національна ідентичність в Україні в умовах глобалізаційних викликів: проблеми і шляхи збереження" (листопад 2009 року) і законопроект про підвищення престижності шахтарської праці в 2 читанні.

При цьому парламент розгляне включення до порядку денного законопроекту про внесення змін до закону "Про вибори Президента України", 2 законопроектів про внесення змін до закону "Про державний бюджет на 2009 рік" про підтримку підприємств військово-промислового комплексу і з питань регуляторної політики з оплати комунальних послуг й участі в міжнародних миротворчих операціях.

Верховна Рада також розгляне включення до порядку денного проекту постанови про невідкладні заходи з підтримки вуглевидобувних підприємств, стабілізації соціально-економічної ситуації у вугільній галузі й забезпечення енергетичної безпеки України.

Парламентарії вирішили розглянути звільнення й обрання суддів, призначення позачергових місцевих виборів, законопроект про внесення змін до законодавчих актів про особливості проведення заходів з фінансового оздоровлення банків і 2 законопроекти про внесення змін до закону "Про державний реєстр виборців".

При цьому Верховна Рада повторно розгляне з пропозиціями Президента закони "Про державний земельний кадастр" й "Про внесення змін до закону "Про протидію хабарництву".

Як повідомляло агентство, депутат Верховної Ради Михайло Папієв (фракція Партії регіонів) пропонує парламенту підвищити прожитковий мінімум для основних соціальних і демографічних груп населення з нинішніх 626 гривень/місяць до 808 гривень/місяць (на 182 гривні) з 1 липня й до 848 гривень/місяць (на 222 гривні) - з 1 жовтня.
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.