Новости Экономика газпромгазукраина

Соколовський порадив «Газпрому» «розбиратися зі своїми клієнтами самостійно»

base article image

Інформація про несанкціонований відбір російського газу з газосховищ України абсолютно не відповідає дійсності.

Про це сьогодні під час брифінгу у Секретаріаті Президента заявив уповноважений Президента України з енергетичних питань Богдан Соколовський, коментуючи звинувачення заступника голови правління «Газпрому» Олександра Медведєва на адресу України у зникненні з українських підземних газових сховищ 8 млрд. куб м. газу, передав кореспондент ГолосUA.

«Що стосується втрати об'ємів російського газу в розмірі 8 млрд. куб м. газу... Я боюся не знайти коректного слова, щоб охарактеризувати цю заяву», - заявив посадовець.

За словами Б. Соколовського, українська сторона неодноразово була звинувачена у несанкціонованому відбору російського газу, проте жодного разу не було підтверджено, що такі дії мали місце.

«Більше того, є минулорічні рішенні Міжнародного суду, в якому було чітко доведено, що українська сторона не відбирала несанкціоновано газ. І росіяни прекрасно це знають. Більше того, встановлено, що несанкціоновано газ було відібрано, але не Україною і не в Україні», - наголосив Соколовський, порадивши Росії самостійно вирішувати проблеми зі своїми «клієнтами».

«А ми їм (Росії — ред.) у цьому допоможемо, якщо будуть відповідні запити», - додав він.

Нагадаємо, 24 червня заступник голови правління «Газпрому» Олександр Медведєв звинуватив «Нафтогаз України» у незаконному викраденні 8 млрд. куб. м газу, що зберігався в українських газосховищах.

А. Береза


 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.