Новости Экономика льготыправительство

Уряд реформує систему надання соціальних пільг – Л. Денисова

base article image

Міністерство праці та соціальної політики вже розпочало програму удосконалення надання соціальних пільг.

Про це в ефірі «5 каналу» заявила міністр праці та соціальної політики Людмила Денисова.

За її словами, міністерство протягом всього року займається реформуванням системи пільг.
«Ми, зокрема, посилили контроль за наданням допомоги по малозабезпеченості. Відтепер родини, в яких є працездатні дорослі, не отримуватимуть допомогу, якщо за рік до цього ними було зроблено покупку, вартість якої становить десять прожиткових мінімумів для працездатної особи», - зазначила міністр.

Також, як зазначила чиновник, соціальні комісії ретельно перевірятимуть дані, надані для отримання соціальної допомоги по малозабезпеченості.

Окрім цього Людмила Денисова відмітила, що міністерство планує монетизувати певні пільги.
«Наша система удосконалення надання пільг передбачає розподіл усієї допомоги, всіх пільг на дві категорії . Перша – це ті, які люди заслужили, зокрема, ветерани, і ці пільги не залежать від їхнього матеріального стану. Друга – ті, які заробили – це шахтарям, вчителям. Поступово ми прийдемо до того, що виплачуватимемо їм ці кошти. Але не цього року», - зазначила вона.

За даними міністерства соціальної праці та політики 13,7 мільйони українців отримують певні соціальні пільги. З них 13,6 мільйони це ветерани війни, ветерани праці, інваліди війни, учасники бойових дій тощо.

А. Береза

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.