Новости Экономика правительствоимпорт

Уряд хоче посилити контроль імпортної продукції

base article image

Уряд хоче посилити контроль за ввозом імпортної продукції до України. Про це, відкриваючи засідання уряду, сказала прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

За її словами, сьогодні буде розглянуто ряд питань, пов'язаних зі стабілізацією в аграрному секторі.
“У нас є 14 проектів рішень. Кожне рішення спрямоване на розгляд тих чи інших проблем, які пов'язані з посиленням стабілізації аграрного сектору в Україні. Зокрема, це стосується збільшення контролю над ввозом в Україну імпортних продуктів харчування, яка заходить на територію України. Особливо це стосується молочних продуктів та м'яса. Думаю, що вже прийшов час, коли Україна повинна говорити про якість харчової продукції, якість сільськогосподарської продукції, яка перетинає кордон”, - сказала Ю.Тимошенко.

Вона також попросила міністра аграрної політики  Юрія Мельника проінформувати про ті рішення,які приймалися поза межами уряду і які дають можливість демонополізації ринків аграрного сектору, а також секторів приватного господарства. Ю. Тимошенко також зазначила, що сьогодні буде розглянута цінова політика у закупівлі зерна.

“Всі ми розуміємо, що коли починається збір врожаю, встановлюються найнижчі ціни тому, що оптові покупці зерна намагаються закупити за найнижчими цінами, які можуть бути. Таким чином можна сказати, що елеватори є основним чинником тиску на сільськогосподарських виробників, оскільки встановлюють необгрунтовані і завищені ціни”, - додала прем'єр.

О. Каретнікова


 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.