Новости Экономика зерноурожай

В Україні на 30 червня 2009 р. намолочено 1,5 млн т зерна нового урожаю

base article image

В Україні станом на сьогоднішній день вже намолочено 1,5 млн. т зерна нового врожаю.

Про це повідомив сьогодні під час засідання уряду міністр аграрної політики України Юрій Мельник, передало РБК-Україна.

Він наголосив, що за 2008-2009 маркетинговий рік Україна експортувала 242,5 млн т зерна і увійшла до трійки країн-експортерів зерна. Саме тому вона має намір вступити до Міжнародної ради по зерну. За його словами, Україна тривалий час не могла вступити до цієї організації через відсутність коштів для сплати членських внесків у розмірі 10 тис. фунтів стерлінгів. «Ми з Мінфіном знайшли механізм. Це механізм передбачає, що нашу країну буде представляти Українська хлібна інспекція, яка буде оплачувати ці видатки за рахунок спеціального фонду держбюджету, які вона отримує за рахунок надання послуг з інспектування», - сказав він.

Крім того, міністр повідомив, що підконтрольне йому відомство розраховує на ресурс Аграрного фонду в розмірі 1,2-1,3 млрд грн, зокрема 430 млн грн вже знаходяться на рахунках Аграрного фонду і Державного казначейства для Аграрного фонду.

Ю.Мельник зазначив, що підготовлений лист за підписом прем'єр-міністра Юлії Тимошенко до голови Нацбанку Володимира Стельмаха, «щоб активізувати під заставу фактичного зерна кредитні операції».


 
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.