Новости Экономика безработицамінпраці

В Україні офіційно 683,7 тисячі безробітних

base article image


Зараз в Державному центрі зайнятості зареєстровано 683,7 тисячі безробітних громадян.
 

Про це повідомила міністр праці та соціальної політики України Людмила Денісова, повідомили ГолосUA у прес-службі відомства. 
 

Міністр зауважила, що за їхніми підрахунками в Україні зменшується кількість безробітних. Зокрема, лише у червні їх стало менше на 68 тисяч. 
 

Водночас Міністерство впроваджує нові проекти щодо підтримки підприємств, яким надається допомога, аби вони не звільняли людей. Так, підприємству «Чернігівхімволокно» було виділено близько 2,5 млн. гривень, завдяки чому 2 тисячі працівників не стали безробітними. Допомога по частковому безробіттю – це свого роду виплата компенсації працівникам, у яких дохід зменшився у зв’язку з переходом підприємства на скорочений робочий час. Повідомлення про початок простою та заяви на виділення коштів для таких виплат приймаються у базових центрах зайнятості, нагадала Людмила Денисова. Водночас вона зазначила, що там же роботодавці також можуть отримати допомогу щодо здійснення профілактичних заходів, проведення професійних переорієнтації та навчання своїх робітників.
 

У цілому ж ситуація на ринку праці стабілізується, вважає міністр.
«Це підтверджує зменшення кількості безробітних в Україні. Так, на обліку в центрах зайнятості на сьогодні перебуває 683,7 тисячі незайнятих громадян, а це менше, ніж було на 1 листопада 2008 року», - підкреслила посадовець. 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.