Новости Экономика есгазукраина

Єврокомісія рекомендувала країнам ЄС закачати багато газу до своїх ПСГ через Україну

base article image

Європейська комісія рекомендує країнам Європейського Союзу збільшити закачування газу у свої підземні сховища через проблеми з закачуванням в Україні.

Про це сказано в повідомленні прес-служби Єврокомісії за підсумками позачергового засідання в Брюсселі (Бельгія) Газової координаційної групи (ГКГ), яку очолює комісія.

"У світлі невизначеної ситуації зі зберіганням газу в Україні комісія рекомендувала державам-членам краще підготуватися до майбутнього зимового періоду й заповнити свої газові сховища за допомогою всіх можливих джерел", - сказано в повідомленні прес-служби.

Зокрема, у ході засідання ГКГ Єврокомісія разом із країнами Євросоюзу проаналізувала рівень готовності ЄС і Енергетичного співтовариства до можливих зривів поставок газу в найближчі кілька тижнів або місяців.

Єврокомісія зазначила, що газова криза початку 2009 року показала, що члени ЄС надзвичайно залежать від одного постачальника й одного маршруту поставок газу.

У ході засідання ГКГ визначила ризики, які можуть виникнути в країнах ЄС, і вивчила можливості вживання надзвичайних заходів. 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.