Новости Экономика амкутелевидение

АМКУ оштрафував трьох столичних операторів кабельного телебачення на 3 мільйони гривень

base article image

Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував ТОВ "Воля-кабель", ВАТ "Київські телекомунікаційні мережі" і ОАО "ІВК" на 1 млн грн кожне за зловживання монопольним положенням на ринку телекомунікаційних послуг м. Києва.

Відповідне рішення було ухвалене сьогодні на засіданні комітету, передає РБК-Україна.

Згідно з інформацією АМКУ, більше 84% київських користувачів кабельного телебачення обслуговуються компанією "Воля-кабель". При цьому розслідування встановило, що компанія необгрунтовано завищила тарифи на свої послуги, проте вимоги комітету понизити тарифи проігнорувала. Комітет вимагав від компаній понизити нинішні тарифи до економічно обгрунтованого рівня. При цьому конкретних цифр в.о. голови АМКУ Олександр Мельниченко не назвав. "Ми не втручаємося в тарифну політику господарюючих суб'єктів, але у разі невиконання вимог комітету, їх чекають нові санкції", - сказав він.

У свою чергу як відзначив генеральний директор "Воля-кабель" Андрій Митецький, компанія не згодна з рішенням комітету і планує звернутися до суду найближчим часом. За його словами, дані комітету не відповідають дійсності, а тарифи компанії повністю економічно обгрунтовані. Необхідність їх підвищення А.Митецький пояснив істотними коливаннями курсу долара і високим рівнем інфляції в країні. "АМКУ пропонував нам альтернативну методику розрахунку тарифів і за нею ціна виходила вище, ніж за методикою, яку компанія використовує зараз", - сказав А.Митецький.


 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.