Новости Экономика нбудепозити

У червні українці принесли до банків більше 5 млрд. грн.

base article image

У червні вклади українських фізичних осіб до банків склав 5,2 млрд. грн.
 

Про це свідчать статистичні дані Національного банку України.
 

«Третій місяць підряд стримується зростаюча динаміка депозитів фізичних осіб, що свідчить про поступове відновлення довіри населення до банків», - йдеться в повідомленні Нацбанку.
 

Згідно з даними НБУ збільшення обсягу депозитів населення в червні до 199 млрд.грн. зафіксовано як в національній валюті (на 2,0% - до 101,4 млрд.грн.), так і в іноземній (на 3,4% - до 97,6 млрд.грн.)
 

Показник приросту вкладів населення в червні (2,7%) значно перевищив показники травня і квітня (0,7% і 0,6% відповідно). Втім, акумулятивний показник приросту депозитів фізичних осіб з початку року доки є негативним (зменшився на 7,7%).
 

У червні продовжилося зниження динаміки депозитів юридичних осіб, обсяг яких цього місяця зменшився на 1,0% (з початку року - на 17,1%) - до 117,9 млрд.грн. Це сталося за рахунок зменшення депозитів в іноземній валюті на 9,6% - до 41,4 млрд.грн, тоді як депозити в національній валюті збільшилися на 4,3% - до 76,5 млрд.грн.
 

Зростання депозитів фізичних осіб позитивно вплинуло на динаміку спільного обсягу депозитів, який в червні збільшився на 1,3% або на 3,9 млрд.грн. - до 317 млрд.грн. (з початку року зменшився на 11,4%).

 


 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.