Новости Экономика карпатиотдых

Кількість відпочиваючих у Карпатах цього року знизилася більш, ніж на третину

base article image

Українці не поспішають на відпочинок у Карпати – зниження доходів громадян і дощова погода в червні привели до того, що більша частина житла, яке власники мали намір здавати в оренду відпочивальникам, пустує.

Міні-готелі і великі готелі також не можуть похвалитися постояльцями, повідомляє "Дело".

Представники туристичних агентств стверджують – попит на тури в Карпати цього літа скоротився більш ніж на третину в порівнянні з минулим роком. Продовжують користуватися попитом тільки здравниці – як і раніше популярні путівки в Трускавець, Сваляву і Моршин. Вартість відпочинку в місцевих лікарнях обійдеться відпочивальниким у середньому в 220 гривень на добу з людину, у поліпшеному номері – 290 гривень. Пропозиції "люкс" стартують від 550 гривень на добу і досягають 1500 гривень.

Не погано бронюються місця в міні-готелях, розташованих біля лікувальних курортів. У середньому номер у такому готелі коштує від 160 гривень на добу. Приблизно в 70 гривень на день буде обходитися лікування в прилеглих санаторіях.

На відміну від лікарень і згаданих міні-готелів, бази, розташовані вдалині від курортних міст і міні-готелі практично не мають постояльців. Частково це відбулося через те, що туристи не знають про їхнє існування, тому що власники не вміють просувати свої послуги.

Відсутність постояльців змусила власників міні-готелів суттєво знизити ціни на оренду номерів. Так, майже у два рази в порівнянні із травнем подешевшала оренда номерів в готелі "Небокрай" (Яремча) – стандартний номер тут коштує 200 гривень на добу, а двокімнатний "люкс" – 350 гривень.

Великі готелі також знизили ціни за свої послуги. Так, двомісний стандарт у комплексі "Буковель" коштує 180 гривень на добу, а це майже в 10 разів дешевше, ніж узимку. Переглядають цінову політику також приватні садиби – житло на околицях Буковеля можна зняти за 50-10 гривень на добу з людину.

На думку експертів, зниження цін допоможе власникам збільшити число постояльців, особливо зважаючи на те, що клієнти стали активніше бронювати номери на липень і серпень. Але, незважаючи на це, потік відпочивальників у цьому сезоні скоротиться в порівнянні з минулим роком як мінімум на 20%.

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.