Новости Экономика тимошенко мвф

МВФ знизив прогноз інфляції для України - Ю.Тимошенко

base article image

Міжнародний валютний фонд знизив прогноз інфляції для України в 2009 році з 16% до 13%.

Про це повідомила прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, коментуючи результати переговорів із місією МВФ в Україні, - передала прес-служба Кабінету Міністрів.

"Інфляція буде менше, ніж очікувалася у зв'язку зі світовою фінансовою кризою. Якщо попередньо він складав 16%, то зараз - 13%", - зазначила Ю.Тимошенко.

"Я хочу також підтримати слова пані Пазарбазіолу, що економічна й фінансова ситуація в Україні є адекватною до світової ситуації з економічною кризою", - додала вона.

За її словами, в результаті переговорів було відкориговано антикризову програму, яка і буде виконуватися в рамках співпраці з МВФ.

"Ми розробили відкориговану антикризову програму, яка, з одного боку, є не дуже популярною для політиків, бо вона передбачає і скорочення видатків бюджету, і жорстке збалансування бюджету, і збалансування НАК "Нафтогазу". Але, з іншого боку, це єдиний шлях для України, щоб вона мала можливість проходити кризу", - запевнила прем'єр.

Тимошенко пообіцяла, що найближчим часом парламент і уряд ухвалять необхідні рішення, щоб програма виконувалася.

"Я переконана, що ця програма, яку ми узгодили, вона виконуватиметься Україною. І якщо вона виконуватиметься, рада директорів, яка збиратиметься в найближчі часи, ухвалить рішення виділити третій транш кредиту Україні", - запевнила прем'єр.


 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.