Новости Политика ющенкопамятник

Ющенко відкрив пам'ятник на честь перемоги у Конотопській битві

base article image

Президент України Віктор Ющенко взяв участь у відкритті пам'ятного знаку на честь 350-річчя перемоги в Конотопській битві.

Про це повідомили у прес-службі Президента.

Пам'ятний знак розташовано на в'їзді у село Шаповалівка Конотопського району.
 

Пам'ятний знак на честь 350-річчя перемоги в Конотопській битві являє собою встановлену на низькому постаменті художню композицію з козацьких шабель, що розрубують щит, і символізує перемогу козацької зброї над противниками.

Знак установлений на в'їзді в село Шаповалівка і разом з розташованою на протилежному боці автотраси меморіальною каплицею, збудованою до 350-річчя перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві, створює єдиний архітектурний ансамбль.

Надпис на пам'ятнику: «Тут кувалася слава української зброї! Установлено на честь 350 річниці славетної перемоги війська гетьмана Івана Виговського в Конотопській битві».

Автори пам'ятника: скульптори Мазур Микола Іванович і Мазур Богдан Миколайович, архітектор - Биков Володимир Борисович. Замовник будівництва - Шаповалівська сільська рада Конотопського району. Знак споруджений за рахунок спонсорських коштів.

Погода
Погода в Киеве
Погода в Харькове
Погода во Львове

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.