Новости Экономика нкретарифы

Уряд доручив НКРЕ встановлювати ціни на газ для підприємств

base article image

Граничні ціни на природний газ для підприємств-виробників теплової енергії за узгодженням з міністерствами економіки і фінансів встановлюватиме Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ).

Відповідне рішення закріплене урядовою постановою від 8 липня 2009 року, якою вносяться зміни в постанову від 25 грудня 1996 року «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади і виконавчих органів міських рад з регулювання цін (тарифів)», передав «ForUm».

Таким чином, скасована колишня норма, згідно якій граничний рівень цін на газ для суб'єктів господарювання, які виробляють теплову енергію, зокрема блокових (модульних) котельних, встановлював Кабмін.

Нагадаємо, урядовій постанові від 9 квітня 2008 року, граничний рівень цін на природний газ для підприємств теплоенергетики з 1 грудня 2008 року складає 872,78 грн. за 1 тис. куб. м (з урахуванням ПДВ, збору у вигляді цільової надбавки, тарифів на транспортування і розподіл).

Підприємствам теплової енергетики поставляється газ імпортного походження з ресурсів НАК «Нафтогаз України».

НКРЕ здійснює державне регулювання діяльності суб'єктів природних монополій в електроенергетиці і нафтогазовому комплексі, забезпечує проведення цінової і тарифної політики в цих сферах.

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.