Новости Экономика жкхкиев

Міністерство житлово-комунального господарства звинуватило київську владу у поганому менеджменті

base article image

Причина підняття тарифів на житлово-комунальні послуги для киян - поганий менеджмент київської адміністрації.

Про це на прес-конференції заявив перший заступник міністра ЖКГ, начальник житлово-комунальної інспекції Олександр Мазурчак, передав кореспондент ГолосUA.

Водночас він зауважив, що підняти тарифи на ЖКП необхідно. “Необхідність у піднятті тарифів є. І це, перш за все, економічна необхідність. Вона полягає в тому, що піднялись тарифи на енергоносії.

Він також назвав альтернативу підняттю тарифів: “Зменшити собівартість, оскільки “Київенерго” та Дарницька ТЕЦ, як і “Водоканал”, мають унікальну можливість тримати найнижчі ціни по своїй собівартості. Проте ніхто нічого не робить, щоб цю собівартість зменшити”, -сказав О. Мазурчак.

Він також нагадав, що наразі платити за новими тарифами не потрібно, бо Кабмін видав відповідне розпорядження, яким дія нових тарифів призупиняється. За словами О. Мазурчака, зараз готується звернення до Президента України про скасування розпорядження про підвищення тарифів. О. Мазурчак сказав, що “якщо дане рішення буде оскаржене, то тоді можна буде говорити про щось інше”.

Нагадаємо, сьогодні під час засідання Кабміну Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко закликала киян не платити за комунальні послуги за підвищеними тарифами. За її словами, після перевірки комунальних підприємств Києва на дотримання встановлених тарифів на житлово-комунальні послуги, всі підприємства, які не виконали рішення уряду, будуть вимушені перерахувати всі тарифи і скасувати всі підвищення, які були зроблені.

О. Оснач

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.