Новости Политика поповєврінтеграціякггаянукович

Глава київської влади заявив про європейський вибір столиці

base article image
Підтвердження главою держави курсу на євроінтеграцію України є вкрай важливим для Києва.
Про це заявив голова столичної міської держадміністрації Олександр Попов, відповідаючи на прохання журналістів прокоментувати заяви Президента України Віктора Януковича, зроблені ним в інтерв'ю журналістам провідних телеканалів, повідомили в прес-службі КМДА.
“Столична влада та кияни зробили свій вибір: це - європейські стандарти права і політики, соціально -економічних відносин і комфорту життя, ставлення до культурних цінностей. На втілення цих стандартів орієнтована Стратегія розвитку Києва до 2025 року. Тому для всіх нас надзвичайно важливо було почути від глави держави підтвердження євроінтеграційного курсу”, - сказав Олександр Попов.
Він нагадав, що заявлена ​​Президентом країни позиція, так само як і прагнення киян щодо євроінтеграції, повністю відповідають українському законодавству.
“Закон про основи зовнішньої і внутрішньої політики, ініційований Президентом Януковичем і прийнятий Верховною Радою в 2010 році, чітко відповідає на питання геополітичного вибору. У цьому законі пріоритетом державної політики визначена інтеграція України в європейський політичний, економічний, правовий простір і членство в Європейському Союзі при збереженні добросусідських відносин і стратегічного партнерства з Росією та іншими країнами СНД і світу”, - зазначив глава київської влади.
Олександр Попов також звернув увагу на прагнення глави держави, насамперед, відстоювати національні інтереси.
“Президент в черговий раз підтвердив, що в основу будь-яких рішень він ставить інтереси України. Наша країна підготуватися до роботи в умовах вільної торгівлі з Євросоюзом, це реалістичний підхід”, - підкреслив Попов.
Голова КМДА також запевнив, що столична влада робитиме все, щоб кияни та гості міста мали можливість вільно заявити свою позицію в питаннях зовнішньої політики, включаючи проведення масових акцій.
“Сподіваюся, такі акції проходитимуть за європейськими нормами і демократичним стандартам в рамках закону”, - зазначив Попов.
Нагадаємо, 26 листопада Олександр Попов відвідав Евромайдан, щоб обговорити питання забезпечення зручних умов для учасників мітингу.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.