Новости Политика поповєвроінтеграція

Олександр Попов впевнений, що керівництво країни зацікавлене в євроінтеграції

base article image
У Києва та України немає іншої перспективи, крім орієнтації на розвинені країни, крім інтеграції в європейський простір. Про це голова Київської міськадміністрації заявив на зустрічі з представниками студентської Ради столиці, «Студентської республіки» міста Києва і студентським та профспілковим активом вищих навчальних закладів столиці, де обговорювалося питання євроінтеграційного розвитку України.
 - Політика міської влади є складовою національної політики і спрямована на інтеграцію з Європою, на наслідування європейських зразків. У стратегії розвитку Києва до 2025 року ми орієнтуємося на перспективи для молоді, на те, щоб сьогоднішні студенти могли знайти цікаву і високооплачувану роботу за фахом у Києві. І ми робимо практичні кроки з цього напрямку. Зараз у нас в реалізації два великі проекти: Біонік Хілл та індустріальний парк на Троєщині. Кожен з них передбачає створення за участю європейського капіталу від 30 до 40 тисяч робочих місць, що відповідають міжнародним стандартам, - розповів Олександр Попов.
Голова КМДА також підкреслив , що стратегічна необхідність євроінтеграції не ставиться під сумнів, питання у тактиці досягнення поставленої мети.
- У законах України, які визначають засади зовнішньої політики, чітко позначено, що наша мета - це інтеграція в європейське співтовариство при стратегічному партнерстві з Росією. Але в центрі уваги повинні бути ми - українці - і наші інтереси. Нам потрібно подумати про те, як подолати ризики євроінтеграції, як досягти паритетного партнерства. Саме на це спрямовані зусилля Президента, який в переговорному процесі не поступається жодним інтересом України, - заявив Олександр Попов.
Він закликав студентів стати одним із конструктивних двигунів євроінтеграційних процесів.
«Ми запросили вас сюди, щоб почути ваші пропозиції про те, що повинна зробити центральна і міська київська влада для того, щоб наша країна могла швидше підготуватися до роботи в умовах вільного європейського ринку та ускладнень у торгово-економічних відносинах з нашими східними партнерами. Що треба зробити у вітчизняному освітньому просторі, щоб випускники наших шкіл і вузів були конкурентними в сучасному високотехнологічному, глобалізованому та інформатизованому світі», - сказав Олександр Попов.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.