Новости Экономика евро-2012правительство

Васюник назвав дві головні проблеми ЄВРО-2012 в Україні

base article image

Керівництво НСК «Олімпійський» та Львівського аеропорту сьогодні є двома найбільшими проблемами для ЄВРО-2012.

Про це сьогодні заявив віце-прем’єр-міністр Іван Васюник у Харкові під час наради з питань проведення Чемпіонату Європи з футболу 2012 року,

За його словами, професійні команди – це одна з вимог УЄФА. „Але у нас зараз є два вузькі місця. Ми говорили про них сьогодні на нараді. Треба посилити професійну команду, яка займається реконструкцією НСК «Олімпійській» і вузьким місцем є команда по реалізації проекту реконструкції Міжнародного аеропорту «Львів». Ми сьогодні прийняли відповідні рішення. Про них буде поінформовано керівництво Кабінету Міністрів і відповідні державні структури, які кроки вони мають здійснити і ми разом з ними щодо посилення цих команд», – заявив віце-прем’єр-міністр.

Солідарність з урядовцем висловив і міський голова Львова Андрій Садовий: «Ми неодноразово звертали увагу Уряду на проблему менеджменту Львівського летовища. Сьогодні ця проблема вийшла за межі компетенції міської влади. Це урядовий проект і це єдиний об’єкт у Львові, який перебуває у зоні високого ризику, відповідно до оцінок УЄФА. Там потрібні радикальні дії і чим скоріше, тим краще, інакше проблеми львівського аеропорту стануть проблемами для всієї України».


За матеріалами: „Укрінформ”

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.