Новости Экономика зерноапк

Аграрії пройшли “дно” низьких цін на зерно

base article image

Аграрії звітують про подолання “дна” низьких цін на фуражне зерно, зокрема сьогодні середні закупівельні ціни вже перевищили 700-750 гривень за тону.

Про це на прес-конференції повідомив президент Асоціації фермерів та приватних землевласників Іван Томич, передав кореспондент ГолосUA.

За його словами, закупівельні ціни на фуражне зерно на сьогодні підвищилися мінімум на 50-100 гривень. “Ціни у 600 гривень за тону вже немає. Найнижча ціна вже становить 650 гривень за тону, а по окремим регіонам — 700-750 гривень за тону фуражного зерна. Дно низьких цін вже подолане, і надалі ціни поступово зростатимуть”, - сказав він.

Водночас, за прогнозом фахівця, вже через місяць мінімальні ціни на фуражне зерно становитимуть 750-800 грн за тону, а протягом двох місяців ціна має зрости до 850-900 грн\т.

“Це вже та ціна, яка буде сигналом для того, щоб впевнено закладати фундамент врожаю 2010 року, і закуповувати мінеральні добрива, пальне та інші необхідні матеріали”, - зазначив він.

На думку Томича, якщо уряду вдасться втримати ціни на пальне для осінньо-польових робіт на прийнятному рівні, то підготовка до нового врожаю на наступний рік пройде із позитивними зрушеннями.

Є.Стеценко

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.