Новости Экономика валютакурс

Готівковий долар подорожчав до 8,25-8,3 гривень

base article image

Готівковий курс долару в Україні протягом дня зріс до 8,25-8,3 грн/$.

Сталося це на тлі його стрімкого зростання на міжбанківському валютному ринку до рівня 8,13\8,17, що спричинило певні панічні настрої серед дилерів ринку, повідомив кореспондент ГолосUA.

Так, за сьогоднішній день попит на американську валюту в середньому додав понад 11 копійок до рівня 8,02 гривні за долар. Пропозиція, в свою чергу в середньому додала майже 18 копійок і зафіксувалася на рівні 8,18 гривень за долар, у порівнянні з вчорашніми курсами.

Аналогічна ситуація виникла і на євровому сегменті готівкового ринку. Европейська валюта, не зважаючи на певне падіння крос-курсу EUR\USD з рівня 1,43 до 1,4190 на світовому ринку форекс, також продемонструвала зростання. На міжбанківському ринку рівень цін на євро підвищився на 15-20 копійок.

При цьому, попит на готівковий євро за сьогодні в середньому додав 18 копійок і зараз становить 11,41 гривень за 1 євро. Пропозиція по євро в середньому додала понад 25 копійок і сягнула рівня 11,65 гривень з євро.

Дрібні дилери готівкового ринку майже без виключення заявляють про невелике домінування попиту тільки до полудня. По мірі надходження інформацїї з валютного міжбанку та підвищення курсів дилерами ринку принесення іноземної валюти значно збільшилося на фоні падаючого попиту.  

Втім, багато пунктів обміну валют та банківських установ взагалі відмовляються купувати долар та євро, пояснюючи це відсутністю гривні або “вказівкою зверху не приймати валюту”.

Є. Стеценко

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.