Новости Экономика амкуконкуренція

АМКУ підтримує розвиток конкуренції на українському енергоринку

base article image

Антимонопольний комітет України підтримує реформування оптового ринку електричної енергії України в бік лібералізації, яка має надати споживачам можливість укладати прямі договори з енергогенеруючими компаніями на постачання електроенергії.

Про це ГолосUA повідомили у прес-службі АМКУ.

Комітет вважає, що з переходом вітчизняного енергоринку на лібералізовану модель має значно посилитися конкуренція між постачальниками електричної енергії.

Водночас, зросте роль взаємодії Комітету та НКРЕ в частині створення правил і забезпечення контролю за їх виконанням суб'єктами енергоринку задля підтримки й подальшого розвитку добросовісної конкуренції.

«Антимонопольний комітет наполегливо відстоює концепцію лібералізації енергоринку України, упровадження якої підвищить рівень конкуренції між енергогенеруючими компаніями за рахунок прямих взаємин із споживачами, що неодмінно приведе до зниження цін на електричну енергію, яка є стратегічним для підприємців і соціально важливим товаром для українців», - відзначив в.о. голови Комітету Олександр Мельниченко.

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.