Новости Экономика правительствоприватизация

Уряд вирішив приватизувати 15 обленерго

base article image

Кабінет Міністрів ухвалив рішення щодо приватизації 15 контрольних пакетів енергопостачальних компаній (обленерго), переданих до статутного фонду Національної акціонерної компанії "Енергетична компанія України".

Про це на прес-конференції заявив виконуючий обов'язки голови Фонду державного майна Дмитро Парфененко, повідомили Українські новини .

"Урядом ухвалено рішення про початок процедури приватизації контрольних пакетів енергорозподільних компаній, які входять до статутного фонду НАК "Енергетична компанія України", - сказав Парфененко.

При цьому він підкреслив, що Фонд державного майна не має наміру одночасно 2009 року виставляти на продаж ці пакети акцій обленерго. "Це (рішення Кабміну) не означає, що всі ці 15 пакетів в один час виставлятимуться на продаж, що ринок обвалиться, що ми все пускаємо з молотка", - підкреслив Парфененко.

Він додав, фонд проведе ретельну роботу зі встановлення чіткої аргументованої послідовності виставляння на продаж цих об'єктів, а також проведене маркетингове дослідження для реалізації держмайна. На сьогодні, за словами Парфененка, триває робота з підготовки до приватизації обленерго, зокрема вирішується питання вилучення пакетів акцій зі статутного фонду НАК ЕКУ і передачі їх фонду.

В.о. голови ФДМУ зазначив, що у разі, якщо всі процедури буде проведено швидкими темпами, то перший аукціон із продажу може бути оголошено у вересні 2009 року.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.