Новости Экономика налоги криминал

В Києві податківці викрили черговий конвертаційний центр

base article image

У Києві в результаті проведених заходів під час операції під умовною назвою «Фірма» працівники податкової міліції Деснянського району викрили діяльність потужного конвертаційного центру.

Про це повідомили у прес-службі ДПА у місті Києві.

Як розповів начальник ГВПМ ДПІ у Деснянському районі м. Києва Олександр Дерябкін, нелегальну фінансову мережу створив 38-річний киянин. На доходи від діяльності центру він лише за півтора року придбав 4-х поверховий особняк в столиці, мав більше 8 престижних іномарок, дорогу яхту, вкладав кошти у будівництво комерційної нерухомості на Кримському узбережжі.

Підпільну структуру вдалося виявити в декількох офісах і квартирах, що належали конвертаторам. При затриманні махінаторів оперативникам довелося одночасно діяти за 2 адресами. Під час обшуку в приміщеннях було вилучено понад 900 тисяч доларів США та 300 тисяч гривень, більше 10 печаток фіктивних та офшорних підприємств і документацію, що свідчила про протиправну діяльність махінаторів.

Встановлено декілька функціонерів центру, які дають пояснення. Податківці працюють над відшкодуванням завданого державі збитку.


 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.