Новости Экономика курс валют

Курс долара вже в серпні знизиться до рівня 7,9–8,0 гривень - експерт

base article image

Курс долара в Україні в серпні місяці знизиться до рівня 7,9-8,0 гривень, проте спекулятивні атаки на національну валюту повторюватимуться.

Такий висновок сьогодні оприлюднив керівник інформаційно-аналітичного центру "Forex Club" Микола Івченко, передав кореспондент ГолосUA.

За його словами, зростання курсу долара періодично повторюватимуться, що і зумовить поступове знецінення національної валюти. Втім, якщо Нацбанк вчасно реагуватиме на спекулятивні напади з боку гравців ринку, на думку фахівця гривня може поступово, але стабільно девальвувати до рівня 8,30-8,40 гривень за долар.
 
"Золотовалютні резерви НБУ на кінець червня склали 27,3 млрд. доларів, з них 7,5 млрд. доларів доводиться на перші 2 транші МВФ, відповідно, власних золотовалютних резервів НБУ є 19,8 млрд. доларів. Під час надходження третього транша ця сума складе 30,6 млрд. доларів, чого вистачає щоб згладити коливання на валютному ринку і підтримувати стабільність фінансової системи України", - зазначив І.Івченко.

На думку фінансиста, Нацбанку буде досить лише збільшити свою присутність на ринку і об'єми інтервенцій, щоб долар повернувся назад нижче за рівень 8 гривень до рівня 7,90. "Зростання долара, яке спостерігалося в липні, носить епізодичний характер і обумовлений специфікою роботи українського валютного ринку", - підкреслив Н.Івченко.

Є.Стеценко

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.