Новости Экономика нафтогазпідприємство

«Нафтогаз» створив ще одне дочірнє підприємство

base article image

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» з метою виконання постанови Кабінету міністрів України завершила створення дочірнього підприємства «Нафтогазмережі».

Про це повідомила прес-служба компанії.

Згідно з положенням постанови №775 «Про підвищення ефективності управління державним майном газорозподільних мереж», майно газорозподільних мереж (розподільні газопроводи, споруди на них, транспортні засоби спеціального призначення, а також проектно-кошторисна і виконавча документація), яка згідно з законодавством України знаходиться в державній власності і не підлягає приватизації, передаються на баланс вказаного підприємства. Зараз державне майно у вигляді розподільних газових мереж і споруд і технічної документації знаходиться на балансі 43-х регіональних підприємств з газорозподілу і газопостачання, а також дочірніх компаній НАК «Нафтогаз України».

«Таким чином, завданнями із забезпечення безперебійного і безаварійного постачання і транспортування природного газу населенню, бюджетним установам і суб'єктам господарської діяльності будуть займатися ДК «Газ України» і ДП «Нафтогазмережі» за умов суворого дотримання вимог ст.41 Конституції України», - йдеться у коментарі.

Керівником підприємства «Нафтогазмережі» призначений заступник голови правління компанії «Нафтогаз України» Віталій Гнатушенко. Крім того, в «Нафтогаз України» функціонує робоча група з втілення механізмів дієвої реалізації положень, які викладені в постанові Кабміну №775 під головуванням першого заступника голови правління компанії Андрія Лопушанського.

Компанія «Нафтогаз України» сподівається, що створення підприємства ДП «Нафтогазмережі» сприятиме ефективному використанню і розвитку газорозподільних мереж, поліпшенню фінансово-розрахункової дисципліни у сфері газорозподілу і газопостачання і створить умови прозорого функціонування внутрішнього газового ринку.

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.