Новости Экономика гнаналоги

За сім місяців поточного року ДПА стягнула податків на майже 2 мільярди гривень

base article image

Державна податкова адміністрація протягом січня-липня 2009 р. забезпечила надходження до держбюджету на суму майже 2 млрд грн., в т.ч. в липні на суму 287,5 млн грн.

Про це повідомив перший заступник начальника податкової міліції, начальник Головного управління податкової міліції Державної податкової адміністрації Геннадій Лісовий.

“Викрито у сфері оподаткування 3,7 тис. злочинів, в т.ч. в липні – 419. Питома вага викритих тяжких злочинів зросла з 77 в 2008 р. – до 92 в 2009 р. Викрито 1 тис. 567 злочинів по ухиленню від сплати податків, при цьому в липні – 209. Треба підкреслити, що 98% з них – це ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах Також, податкова припинила діяльність 22 підпільних цехів з виробництва фальсифікованої лікеро-горілчаної продукції, вилучено 108 тис. марок акцизного збору”, - сказав він.

 Геннадій Лісовий також повідомив, що Податкова міліція Державної податкової адміністрації вилучила більше 5,5 тис. гральних автоматів у ході операції "Курорт".

За його словами, операція "Курорт" була розпочата 15 травня й триватиме до кінця вересня. Вона пройде у Криму, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Херсонській областях й у Севастополі, а її метою є боротьба з порушеннями податкового законодавства, реалізацією фальсифікованих товарів, а також з незаконно діючими курортними закладами.

“В ході операції податкова встановила 441 факт незаконного проведення азартних ігор, вилучила 5,5 тис. ігрових автоматів й іншого обладнання на 83,5 млн. гривень.
Щодо порушників податкова склала 154 адміністративних протоколи й направила в органи внутрішніх справ 137 матеріалів про порушення. У ході операції "Курорт" податкова виявила близько 100 порушень у сфері оподатковування, з незаконного обігу вилучено товарів на 77,5 млн. гривень, з яких підакцизних товарів на 28,8 млн. гривень, у тому числі алкогольних напоїв – на 22 млн. гривень”, - сказав він.

 О. Каретнікова


 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.