Новости Экономика львов тимошенко

Садовий повірив Тимошенко, яка пообіцяла Львову грошей

base article image

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко пообіцяла виконати до кінця 2009 року усі зобов’язання уряду щодо фінансування важливих інфраструктурних проектів у Львові, на які було передбачено фінансування з державного бюджету.

Про це глава уряду повідомила міського голову Львова Андрія Садового та голову Львівської ОДА Миколу Кметя під час зустрічі у Києві 5 серпня. Про це сьогодні поінформувала прес-служба Львівської міської ради.

Йдеться про фінансування програми цілодобового водопостачання (191 млн грн), будівництва стадіону (100 млн грн) та реконструкції доріг (31 млн грн), а також виділення коштів на подолання наслідків буревію 3 серпня (5,9 млн грн).

«Я сподіваюсь, що слово Прем’єр-міністра буде дотримано. Це важливі для Львова проекти. Ми самостійно шукаємо кошти – залучаємо європейські гранти, беремо кредити, випускаємо облігації, але уряд також повинен дотримуватись своїх зобов’язань. Скажімо, гроші на дороги мали надійти ще у червні, але їх досі нема. Через це ми не можемо розпочати ремонти тих доріг, які є в програмі підготовки міста до Євро-2012 – зокрема Кульпарківської та Кн. Ольги. Я також вкотре наголосив Юлії Володимирівні про складну ситуацію з львівським аеропортом. Це об’єкт, за який відповідає держава і він наразі в «червоній» зоні ризику УЄФА», – заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

За матеріалами «ЗІК»

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.