Новости Экономика сахармінекономіки

На ринку цукру можлива нова змова — Б.Данилишин

base article image

Міністр економіки Богдан Данилишин допускає наявність цінової змови між виробниками цукру.
 

Про це він заявив в інтерв'ю газеті "День".
"Я думаю, що на ринку цукру існує змова між цукровими заводами, щоб за допомогою цінової політики забезпечити свої економічні інтереси", - зазначив міністр.
 

Він додав, що Мінекономіки неодноразово зверталося до Міністерства аграрної політики й в Антимонопольного комітету з проханням забезпечити проведення товарних інтервенцій на ринку цукру.
 

Разом з тим міністерство розробляє заходи для стимулювання вирощування цукрового буряку й виробництва цукру, у тому числі й за допомогою здешевлення кредитів для цукрових заводів.
 

Нагадаємо, прем'єр-міністр Юлія Тимошенко прогнозує стабілізацію цін на цукор найближчим часом.
Антимонопольний комітет досліджує діяльність оптових торговців цукром і торговельними мережами, що здійснюють його роздрібну реалізацію, у зв'язку з підвищенням цін на цукор.
 

Депутат Верховної Ради, член фракції Партії регіонів, міністр сільського господарства опозиційного уряду Віктор Слаута звинувачує уряд у реалізації цукру з державного продовольчого резерву за заниженими цінами комерційним структурам, які близькі Кабміну.
 

У червні 2009 року імпорт цукру збільшився в 391,7 разу, або на 14,455 тис. тонн порівняно з червнем 2008 року до 14,492 тис. тонн на 6,464 млн. доларів.

За матеріалами Українських новин

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.