Новости Экономика продукты цены

У липні подешевшали овочі, подорожчали - яйця

base article image

На споживчому ринку в Україні в липні 2009 року ціни на продукти харчування і безалкогольні напої знизились на 0,2% у порівнянні з даними за червень поточного року. Найбільше подешевшали овочі, а подорожчали — яйця. Про це свідчать дані Державного комітету статистики.

У липні найбільше — на 6,6% подешевшали овочі. Зокрема, ціни знищились на картоплю (на 16,7%), цибулю (на 16,3%), капусту (на 9%). На 2,9-0,8% було зафіксовано здешевлення на рис, тваринні жири, сири, молоко і молочні продукти, м'ясо і м'ясопродукти і масло.

В той же час найбільше — на 16,1% - подорожчали яйця, на 7,2% - цукор, на 1,3% - фрукти, на 0,7% - олія. Між тим, алкогольні напої виросли в ціні на 1,7%, тютюнові вироби — на 7,1%.

У переробній промисловості ціни виросли на 0,4%. У виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів продукція подешевшала на 0,1%, в тому числі у виробництві м'яса і м'ясопродуктів — на 3,5%, макаронних виробів — на 2,9%, рибних — на 0,7%, молочних продуктів і морозива — на 0,6%. Разом з тим, подорожчала продукція у виробництві цукру на 3,8%, мукомольно-круп'яних продуктів — на 1,2%, хліба і хлібобулочних виробів — на 0,8%, напоїв — на 0,6%, олії і тваринних жирів — на 0,5%.

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.