Новости Экономика жильебанк

Заморожені банківські вклади слід трансформувати у житло, що будується – експерт.

base article image

Основною метою програми державних житлових сертифікатів є трансформація "заморожених" банківських внесків населення, насамперед, у житло, що будується.

Про це на прес-конференції в медіа-холі заявила старший юрист юридичної фірми "Василь Кисиль і Партнери" Наталія Доценко-Білоус.

“Ініційовану Українською будівельною асоціацією програму державних житлових сертифікатів необхідно зробити як окремий нормативний документ. Зокрема, передбачається, що вкладникові буде запропоновано на добровільній основі провести обмін "замороженого" внеску на цінний папір - державний житловий сертифікат. Отриманий вкладником сертифікат надає право на отримання нерухомості, що будується або готової, за пільговою ціною", - сказала вона.

За словами Наталії Доценко-Білорус на сьогоднішній день цей документ опрацьований членами Української будівельної асоціації.

“Він пройшов попереднє узгодження з Міністерством регіонального будівництва, з парламентським комітетом з питань будівництва, і деякими представниками Національного банку. Наступним етапом буде узгодження з державною комісією з цінних паперів і фондового ринку", - відзначила Н.Доценко-Білоус.

О. Каретнікова

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.