Новости Политика україна-сшакнигакнижкамалышкопоет

В США Ющенко поговорив із Соросом та дав інтерв'ю агентству Bloomberg

base article image

У Нью-Йорку Президент України Віктор Ющенко зустрівся з президентом Інституту відкритого суспільства та Міжнародного фонду «Відродження» Джорджем Соросом.

Як повідомляє прес-служба Президента України, сторони обговорили розвиток співробітництва з фондом «Відродження» у контексті реалізації в Україні системних демократичних та соціально-економічних реформ.

Окрему увагу Віктор Ющенко і Джордж Сорос приділили ситуації у Грузії та внутрішньополітичним подіям в Україні.

Крім того, у рамках робочого візиту до США Президент України дав інтерв`ю інформаційному агентству Bloomberg.

Як повідомляє прес-служба Президента України, основними темами розмови стали наслідки російсько-грузинського конфлікту, перспективи євроатлантичної інтеграції України, зокрема приєднання до Плану дій щодо членства в НАТО у грудні цього року, внутрішньополітична ситуація в Україні, у тому числі бачення Глави держави методів врегулювання політичної кризи. 

Йшлося також про українсько-російські відносини у контексті укладання газових домовленостей на наступний рік. Віктор Ющенко відповів на запитання щодо економічної ситуації в Україні з огляду на світову фінансову кризу та значний рівень інфляції в нашій державі. 

Bloomberg - одне з найбільш потужних інформаційних агентств світу, засноване 1981 року. Агентство вважається провідним постачальником фінансової інформації для професійних учасників фінансових ринків. 


  

Погода
Погода в Киеве
Погода в Харькове
Погода во Львове

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.