Новости Экономика нбуинфляция

Нацбанк пообіцяв утримувати інфляцію на рівні 13%

base article image

Національний банк України має намір сприяти утриманню індексу споживчих цін у 2009 р. не більше 13% (у розрахунку до грудня попереднього року).

Про це, зокрема, йдеться в плані додаткових заходів Нацбанку щодо забезпечення стабільності грошової одиниці України та банківської системи, затвердженому постановою правління НБУ від 6 серпня 2009 р. №466.

Згідно з планом, НБУ також має забезпечити показники темпу зростання монетарної бази за станом на 1 січня 2010 р. до початку 2009 р. в межах, визначених Основними засадами грошово-кредитної політики на 2009 р.

Крім того, документ передбачає посилення у серпні 2009 р. вимог до формування банками обов"язкових резервів у частині перерахування банками на окремий рахунок у НБУ визначеної частки (але не менше 40%) від суми обов'язкових резервів, сформованих за попередній звітний період.

Також заплановано підготувати пропозиції щодо запровадження обмежень на здійснення кредитування в іноземній валюті (серпень 2009 р.) та запровадження нових інструментів роботи на валютному ринку (форвардні угоди тощо) (вересень 2009 р.).

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.