Новости Экономика банкивклады

Вкладники проблемних банків протестуватимуть проти продовження мораторію на зняття депозитів

base article image

Вкладники проблемних банків планують провести акції протесту проти дій Національного банку України, який продовжив у деяких банках мораторій на задоволення вимог кредиторів до вересня цього року.

Про це під час прес-конференції повідомив представник Об`єднаного незалежного комітету вкладників-позичальників Сергій Гуржов.

За його словами, на сьогодні жодна політична сила, а також уряд і правоохоронні органи, не можуть захистити вкладників банків від втрати грошей.

“Інформація щодо рефінансування банків Національним банком залишається закритою для населення, зокрема, для вкладників. Тому під час акцій протестів її учасники вимагатимуть від регулятора розкрити докладні дані щодо коштів, спрямованих на рефінансування банків і подальше використання цих грошей”, - сказав він.

Нагадаємо 17 квітня поточного року Кабінет Міністрів України затвердив перелік з семи банків для рекапіталізації державою: «Надра», «Родовід Банк», «Укргазбанк», «Укрпромбанк» і банк «Київ».
10 червня Кабмін ухвалив рішення щодо рекапіталізації трьох недержавних комерційних банків – «Укргазбанку», «Родовід Банку» і банку «Київ».

О. Каретнікова

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.