Новости Экономика сшакризис

Впевненість світової економіки зростає по мірі одужання економіки США

base article image

Одночасно з поступовим одужанням фінансової системи США зростають позиції й світової економіки, яка у серпні поточного року показала позитивну тенденцію до стабілізації.

“Професійний індекс світової економічної впевненості засвідчив стрибок з 39,13 пунктів у липні до 58,12 пунктів у серпні. Водночас впевненість американців у своїй економіці зросла із 29,5 пунктів у минулому місяці до 47,3 пунктів у поточному”, - говориться у повідомленні.

Певним чином на це вплинула програма фіскального стимулу Барака Обами, яка ще недавно оцінювалася експертами незадовільно. Тепер же, коли вона почала давати позитивний ефект для одужання американської економіки, критика поступово вщухнула.

Економісти ще довго сперечатимуться: чи працюватиме фіскальна програма Обами дієво у довгостроковому аспекті, чи навпаки, сприятиме повільному одужанню як економіки США, так і світової у зв'язку з величезним бюджетним дефіцитом.

“Очевидно, що нам вдалося відвернути найгірший розвиток подій й, починаючи з червня, економіка США розшириться більше ніж на 2% протягом чотирьох кварталів”, - переконаний нью-йоркський економіст з “Conference Board” Кенет Голдстайн.

Проте, не зважаючи на це, Вашингтон не зможе запобігти зростанню рівня безробіття до 10%, найвищого показника із 1983 року.

“Через це Федеральному Резерву доведеться піднімати банківський відсоток, що ускладнить функціонування фінансової системи у всьому світі”, - переконані спеціалісти “Bloomberg”.

За матерілами: “Bloomberg”

Л.Дубенко

 

Погода
Погода в Киеве
Погода в Харькове
Погода во Львове

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.