Новости Экономика долларпрогноз

Курс долара до кінця серпня залишатиметься на нинішньому рівні

base article image

Курс долара в Україні до кінця серпня залишатиметься на сьогоднішньому рівні — 8,30-8,40 грн, а ціна на європейську валюту коливатиметься в діапазоні 11,90-12,00 грн.

Такий прогноз зробив керівник інформаційно-аналітичного центру «Форекс клуб» Микола Івченко на прес-конференції, передав кореспондент ГолосUA.

За його словами, сьогоднішній рівень цін на іноземну валюту є оптимальним, і зростання у найближчій перспективі не передбачається.

«Цього тижня на міжбанківському валютному ринку спостерігалася ситуація, коли попит на долар не збільшувався, проте продавців валюти практично не було, і Нацбанк став чи не єдиним продавцем. Тому для стабілізації ситуації на ринку НБУ має збільшити обсяги інтервенцій на 30-40% в середньому до $62-67 мільйонів за торговельну сесію», - зауважив Івченко.

Разом з тим експерт припустив можливість з боку НБУ понизити ринковий курс долара, здійснюючи масивні інтервенції протягом декількох днів. «Спрогнозувати поведінку Нацбанку неможливо, але, якщо все-таки він вирішить «відкатити» курс, то не нижче рівня 8,15-8,20 грн/дол. В цьому випадку євро коштуватиме близько 11,70 грн», - резюмував Микола Івченко.

Є. Стеценко

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.