Новости Экономика тимошенко бюджет

Уряд готуватиме бюджет-2010 за допомогою МВФ – Ю.Тимошенко

base article image

Уряд підготує бюджет на 2010 рік за допомогою представників Міжнародного валютного фонду. Про це на засіданні уряду повідомила прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

За її словами, Кабмін починає підготовку проекту Держбюджету-2010, аби подати його до Верховної Ради у встановлені терміни. Ю.Тимошенко додала, що даний проект бюджету буде “сформованим, запланованим в межах макроекономічних показників та дефіциту бюджету, які були узгоджені з міжнародними фінансовими організаціями”.

Водночас Ю. Тимошенко зауважила, що єдиною загрозою для формування бюджету може стати розлад у політиці.

“Я не бачу загроз для бюджетного процесу, крім розладу в політиці. І важливо, щоб Верховна Рада не політизувала процес прийняття бюджету. А щоб Верховна Рада дійсно професійно виконала свої повноваження. Але якраз найбільший ризик для бюджетного процесу складає хаос, який є у Верховній Раді, що створився на фоні президентських виборів, які, по суті справи, вже де-факто почалися”, - сказала прем'єр-міністр.

За словами Ю. Тимошенко, щоб уникнути політизації у процесі прийняття Держбюджету, уряд звернувся до МВФ. Тому, за інформацією прем'єра, з 31-го серпня по 4 вересня 2009 року в Україні перебуватиме місія фахівців Європейського департаменту МВФ на чолі із Джейлою Парабазіоглу.

К. Каплюк.

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.