Новости Экономика банкирекапіталізація

Рекапіталізовані банки до вересня залишаться без тимчасової адміністрації

base article image

Рекапіталізовані українським урядом «Родовід Банк», банк «Київ» і «Укргазбанк» залишаться без тимчасової адміністрації та призначать наглядові ради банків, щонайдовше, до вересня.

Про це сьогодні повідомили безпосередньо тимчасові адміністратори Сергій Щербина («Родовід Банк»), Юрій Маслов (банк «Київ»), та Олександр Морозов («Укргазбанк») під час прес-конференції, передав кореспондент ГолосUA.

Зокрема, за словами С. Щербини, він особисто вже подав заявку до Міністерства фінансів на узгодження його особи як голови правління «Родовід Банку». «Щодо наглядової ради — поки не знаю, але це відбудеться протягом найближчого часу. Це вже питання Мінфіну», - пояснив банкір.

Стосовно банку «Київ», тимчасовий адміністратор Ю. Маслов бачить себе в особі голови правління установою максимум до 1 вересня. «Ми вже готові до цього з операційної точки зору, однак зараз існують деякі технічні затримки з передачею документації, і з правовим режимом, тобто тимчасовий адміністратор має передати всі справи новому легітимному органу виконавчої влади у банку», - пояснив віце-голова правління банку «Київ».

В «Укргазбанку» на даний момент аналогічна ситуація. За словами О. Морозова, голова правління банку буде призначений також «найближчим часом».

Є. Стеценко

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.