Новости Экономика кредитправительство

Світовий банк готовий подумати про кредит для України в розмірі 350 млн доларів

base article image

Світовий банк готовий розглянути виділення Україні наступного кредиту в розмірі 350 мільйонів доларів.
 
Про це заявив директор СБ по Україні, Білорусі й Молдові Мартін Райзер.

"Сам факт, що ми погодилися виділити перші 400 млн дол. у рамках програми з реабілітації фінансового сектору, свідчить про те, що нам вдалося досягти непоганих результатів у взаємодії з урядом і НБУ. Ми працюємо в досить конструктивному режимі", — заявив він.

"СБ готовий розглянути виділення Україні наступного кредиту в розмірі 350 млн дол., щоб продовжити співробітництво в цьому напрямі", — наголосив Райзер.

Водночас він відзначив, що в найближчі кілька місяців Україна житиме під знаком виборів, що не спрощує ситуацію.

"Та ми продовжимо роботу з урядом і НБУ на технічному рівні, щоб процеси не зупинялися. Причому не тільки в питаннях реабілітації фінансового сектору, а й за багатьма іншими напрямами", — відзначив він.

При цьому Райзер уточнив, що йдеться про поліпшення інфраструктури, підвищення енергоефективності, реформи в енергетичній і комунальній сферах, у пенсійній системі та охороні здоров’я, податкову і адміністративну реформи, реформування судової системи й сфери державних закупівель.

"Якщо ми правильно вибудуємо логіку цих процесів, то рано чи пізно, до чи після виборів, вони приведуть до позитивних результатів. До речі, ті зміни в законодавстві, які Верховна Рада ухвалила наприкінці липня, — хороший приклад того, що навіть за умов жорсткої політичної боротьби український парламент може приймати справді важливі рішення", — підкреслив Мартін Райзер.

За матеріалами: ТСН

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.