Новости Экономика налоги криминал

В Чернівцях податківці викрили конвертаційний центр, який "відмив" 5 мільйонів гривень

base article image

Управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ДПА в Чернівецькій області спільно з відділом податкової міліції ДПІ у м. Чернівці в ході розслідування кримінальної справи (порушеної за ч.1 ст. 205, ч.1 ст. 358 Кримінального кодексу України) ліквідовано конвертаційний центр, який надавав послуги суб'єктам господарювання з конвертації безготівкових коштів у готівку. 

Про це повідомили у прес-службі ДПА.

Організували конвертаційний центр два мешканця м. Чернівці для здійснення незаконного переведення безготівкових коштів у готівку. До складу центру входив створений ними суб’єкт підприємницької діяльності з ознаками фіктивності.

Для конвертації коштів діючі підприємства за нібито придбані товарно – матеріальні цінності, роботи та послуги перераховували на банківські рахунки „фіктивного” підприємства кошти, які потім за допомогою чекової книжки знімалися готівкою.

Обіг коштів по рахунках конвертаційного центру склав понад 5 млн. гривень.

Під час обшуку в офісному приміщенні центру вилучено: реєстраційні документи, чорнові записи, банківські виписки про рух коштів по розрахункових рахунках протягом 2008-2009 років, підроблені первинні бухгалтерські документи (видаткові та податкові накладні) та 28 печаток.

Накладено арешт на поточний рахунок підприємства та заблоковано понад 300 тис. гривень.
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.