Новости Экономика маршруткицены

У Києві можуть подорожчати міські маршрутки

base article image

Після подорожчання приміських маршруток можуть подорожчати й міські. Проїзд з Василькова до Києва вже коштує 8 грн. замість попередніх 6 грн., а з Білої Церкви — 20 грн. замість 15 грн. Проїзд в міських маршрутках може зрости на 50 копійок.

«Якщо соляр та запчастини будуть дорожчати, то проїзд підвищимо. Де він коштував 1,5 грн., буде, можливо, 2 грн., там, де 2 грн. — 2,5», - сказав власник коротких маршрутів на Солом'янці.

В асоціації приватних перевізників сказали, що не мають наміру підвищувати проїзд. «Це міська влада хоче, аби ми підвищили ціни, аби підвищити вартість проїзду в громадському транспорті. Потрібно, аби була різниця», - сказав голова асоціації приватних перевізників Києва Валерій Липецький. За його словами, якщо соляр досягне позначки у 7,5 грн., тоді маршрутки точно підвищать ціну. Зараз вона становить близько 7 грн.

«Мерія не може говорити про підвищення тарифів на проїзд! Приватні перевізники мають право призначити свій тариф, проте вони повинні узгодити його з нами, - спростував слова В. Липецького начальник служби перевезень держадміністрації Олександр Козловський. - До нас перевізники поки не звертались. Вони мають норму прибутковості, і нинішнє підвищення цін на соляр дозволяє їм нормально працювати за старих тарифів».

За матеріалами ”Сегодня” .

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.