Новости Экономика авіаціяправительство

У наступному році Україна виділить 3,5 млрд.грн. на модернізацію авіабудування

base article image

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко пообіцяла у 2010 році виділити 3,5 млрд грн на модернізацію потужностей авіабудування. Про це вона повідомила сьогодні під час наради з представниками підприємств авіаційної галузі України в м. Харків, - передала прес-служба уряду.

За словами Прем’єр-міністра, згідно з обрахунками для повної модернізації авіаційних підприємств України в бюджеті на 2010 рік необхідно передбачити 3,5 млрд. грн.: «Для того, щоб галузь запрацювала на новому обладнанні, для того, щоб галузь почала надійно і стабільно працювати, 3,5 млрд. для реконструкції і модернізації – це копійки, це майже нічого”.

Вона наголосила, що зараз є проблеми з фінансуванням авіабудівної галузі і закликала представників підприємств, які виготовляють двигуни та інші деталі для літаків, звертатися до уряду за державними гарантіями. За словами Ю.Тимошенко, кошти для цього є. Прем'єр підкреслила, що у світі є небагато країн, які здійснюють повний цикл виробництва літаків, зокрема, Росія, Китай і Україна.


 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.