Новости Экономика гмолуцьк

У Луцьку відкрили лабораторію для перевірки продуктів на вміст ГМО

base article image

ДП «Волиньстандартметрологія» відкрило лабораторію для перевірки харчових продуктів на вміст генетично модифікованих організмів (ГМО). Перевірки проводяться на базі випробувального центру підприємства, - повідомила прес-служба уряду.

Це перший в Західній Україні центр у системі Держспоживстандарту, який згідно з рішенням Національного агентства з акредитації України від 17.08.2009 отримав розширення галузі акредитації щодо визначення ГМО.

Підрозділ генетично-молекулярних випробувань продукції оснащений сучасним аналітичним обладнанням, що дозволяє проводити випробування продукції на вміст ГМО відповідно до міжнародних вимог ISO 21569:2005 та ISO 21570:2005 з якісним і кількісним визначенням процентного вмісту ГМО. Навчання спеціалістів ДП «Волиньстандартметрологія» з визначення ГМО провели закордонні фахівці.

У випробувальному центрі проводиться перевірка харчової продукції та продовольчої сировини на наявність ГМО – виявлення регуляторних послідовностей промотору (35S) та термінатора (NOS); визначення наявності у харчовій продукції та продовольчій сировині ДНК рослинного походження, зокрема сої; ідентифікація та кількісне визначення вмісту ГМО. При проведенні випробувань з метою контролю якості результатів використовуються сертифіковані стандартні зразки («ERM», Бельгія) з приписаними значеннями вмісту ГМО в продуктах харчування та продовольчій сировині.

Нагадаємо, нещодавно в системі Держспоживстандарту України було відкрито лабораторії генетично-молекулярних випробувань ГМО у харчових продуктах та сільськогосподарській сировині на базі випробувальних центрів ДП «Кривбасстандартметрологія» (Кривий Ріг) та ДП «Луганськстандартметрологія» (Луганськ). Крім того, з 2007 року аналогічна лабораторія діє в ДП «Укрметртестстандарт» (Київ) та з 2008 року в ДП «Вінницястандартметрологія» (Вінниця).

Довідково: Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 2009 р. №468 «Про затвердження Порядку етикетування харчових продуктів, які містять генетично модифіковані організми або вироблені з їх використанням та вводяться в обіг» з 1 липня 2009 року здійснюється обов’язкове етикетування харчових продуктів, які містять генетично модифіковані організми. Етикетування харчових продуктів, які не містять генетично модифіковані організми або вміст яких становить менш як 0,9 %, здійснюється з допомогою позначки «Без ГМО».

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.