Новости Экономика тимошенко шахтерыуголь

Тимошенко поїхала на Волинь та Львівщину

base article image

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко відбула з робочою поїздкою до Волинської та Львівської областей, - повідомили ГолосUA в прес-службі уряду.

Програмою поїздки передбачено, що Юлія Тимошенко проведе зустріч з керівництвом на межі Волинської та Львівської областей.
 
У ході поїздки до Волинської області глава уряду ознайомиться з ходом будівництва шахти № 10 “Нововолинська” с. Поромів Іваничівського району, а також зустрінеться з будівельниками та інженерно-технічним складом на центральному будівельному майданчику. Окрім того, Юлія Тимошенко візьме участь в урочистих заходах з нагоди Дня шахтаря та Дня міста Нововолинська, де вручить урядові нагороди працівникам вугільної галузі.

Під час поїздки до Львівської області Прем’єр-міністр ознайомиться з роботою відокремленого підрозділу “Шахта “Степова” ДП “Львіввугілля”, що знаходиться у с. Глухів Сокальського району, та поспілкується з шахтарями. Юлія Тимошенко також ознайомиться з роботою відокремленого підрозділу  “Оздоровчо-лікувальний комплекс “Ровесник” ДП “Львіввугілля” (с. Комарів, Сокальський район), де зустрінеться з дітьми, які оздоровлюються у комплексі.
 

Програмою також передбачено, що  глава уряду візьме участь в урочистих заходах з нагоди Дня шахтаря та вручить урядові нагороди.

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.