Новости Экономика держкомрезервсахар

Держкомрезерв виділив для продажу населенню 16 тонн цукру

base article image

У рамках виконання доручень Кабінету Міністрів зі стабілізації ситуації на внутрішньому ринку цукру Державний комітет України з матеріального резерву (Держкомрезерв), станом на 1 вересня, відпустив для реалізації населенню 16 тис. тонн цукру.

Згідно з постановою уряду від 1 липня 2009 року (№722) «Про заходи щодо стабілізації ситуації, яка склалася на внутрішньому ринку цукру», Держкомрезерв уклав договори на постачання 10 тис. тонн цукру підприємствам роздрібної торгівлі, які визначені Міністерством економіки. Весь цей об'єм сплачений підприємствами торгівлі і відвантажений для реалізації населенню.

Для виконання розпорядження Кабінету міністрів від 12 серпня (№952) «Про вжиття додаткових заходів зі стабілізації ситуації, яка склалася на внутрішньому ринку цукру» Держкомрезерв залучив 23 підприємства, які входять у сферу його управління. Ці підприємства організували реалізацію цукру населенню безпосередньо на продовольчих ринках усіх регіонів країни.

Держкомрезерв у своїх листах від 17 серпня проінформував місцеві державні адміністрації про об'єми розподіленого Мінекономіки цукру, про закріплені за регіонами підприємства системи Держкомрезерву, а також запропонував забезпечити сприяння реалізації цукру населенню на продовольчих ринках.

Таким чином, за даними на 1 вересня, в рамках виконання цього розпорядження уряду вже реалізовано 6 тис. тонн. Продаж цукру населенню здійснюється на 333 торгових точках, які розташовані на 306 ринках в 245 населеному пункті, повідомили у вівторок в Держкомрезерві.

«Держкомрезерв оперативно робить усі необхідні заходи для ефективного виконання поставлених прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко завдань по стабілізаційних заходах на ринку цукру. Зокрема, ми робимо кроки з розширення мережі торгових точок на продовольчих ринках, щоб щонайшвидше і за доступною ціною люди могли купити цукор. Упевнений, Держкомрезерв доведе цю справу до кінця чітко і без збоїв», – заявив у зв'язку з цим перший заступник голови Держкомрезерву України Сергій Краснокутський.

За матеріалами: ”Главред”

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.