Новости Экономика налогбютвр

У БЮТ пропонують платити податок на прибуток авансом

base article image

Блок Юлії Тимошенко пропонує підприємствам сплачувати до бюджету податок на прибуток авансовими платежами.

Відповідний законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» N5082 зареєстрований у Верховній Раді народним депутатом від фракції БЮТ Олегом Ляшком 1 вересня 2009 року.

Як відзначає автор законопроекту, зміни, яка пропонується внести у відповідний закон, спрямовані на забезпечення надходжень державного бюджету в умовах фінансової кризи і уникнення ризиків зриву виконання бюджетних призначень з податку на прибуток у 2009 році.

«З метою рівномірного надходження податку до бюджету в умовах фінансової кризи законопроектом пропонується ввести сплату до бюджету в першому і третьому місяцях календарного кварталу авансових внесків з податку на прибуток, визначених як 1/12 суми нарахованого податку на прибуток за попередній календарний рік. Це дозволить на законодавчих основах залучати до бюджету щомісяця близько 3,8 млрд.грн.», - йдеться у пояснювальній записці до законопроекту.

Передбачається, що авансові внески платяться до бюджету до 20 числа першого і третього місяців кожного календарного кварталу. Платник податків зменшує суму нарахованого податку на прибуток звітного періоду на суму авансового внеску, сплаченого протягом такого звітного періоду.

За матеріалами газети ”Дело” .

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.