Новости Экономика кпуприватизация

КПУ виступає за державну націоналізацію промисловості.

base article image

Практика, яку використовує влада, скеровуючи кошти від приватизації на дірки в бюджеті є ганебною для України, а тому необхідно, як найшвидше прийняти закон про націоналізацію.

Про це в інтерв`ю кореспонденту ГолосUA повідомив лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко.

Зокрема, політик наголосив, що КПУ завжди виступала проти приватизації державного майна

“Треба провести інвентаризацію з 1991 року з цього процесу. Проаналізувати чи це стратегічне підприємство, чи воно є містоутворюючим, проблемним з точки зору техногенних процесів. Хто став власником, які були обіцянки і як вони виконані. Якщо виконав, немає питань- працюй і далі, а ні - забрати і притягнути до відповідальності”.- сказав він.

Політик зазначив, що головним завданням у питанні приватизації, сьогодні є термінове прийняття закону, який би передбачав можливість держави проводити націоналізацію.

Відповідаючи на запитання журналіста, щодо спрямування коштів з приватизації у бюджет Петро Симоненко назвав такі дії неприпустимими:

“Це ганебна практика, бо таким чином віддають підприємства і їх прибутки до кишені олігархи, а гроші тимчасово затикають дірки та не сприяють розвитку державі. Перший закон про приватизацію передбачав, що гроші від цього процесу спрямовуються на розвиток підприємства, промисловості, але це не виконувалось.” - підсумував він.

О. Каретнікова

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.