Новости Экономика мигрантырецесія

Рецесія зменшила хвилю трудової міграції

base article image

Від початку світової рецесії кількість людей, які виїжджають за кордон на заробітки різко зменшилась. Про це йдеться у доповіді на замовлення Всесвітньої Служби Бі-Бі-Сі,

Доповідь змальовує рецесію, яка драматично вплинула на економічну міграцію. Головний висновок - менше людей їдуть працювати за кордон.

Наприклад набагато менше мексиканців виїжджають до Сполучених Штатів. На додачу, ті, хто вже працюють за кордоном, мають більше шансів втратити роботу. Втім, незважаючи на втрату прибутків, перед чим постали багато людей, доповідь не знайшла доказів масових повернень мігрантів додому.

Можлива причина - для багатьох мігрантів економічні умови вдома є гіршими. Багатьом, якщо вони захочуть, також важко буде повернутись згодом до країни, де вони були на заробітках, особливо складно буде тим, хто виїхав нелегально.

Мігранти також переважно пересилають додому менше грошей, а в багатьох випадках від цих грошей залежить добробут їх родин.

Але є і вийнятки, зокрема багато працівників, які приїхали з Центральної та Східної Європи в Британію та Ірландію, повернулись додому. В деяких з тих країн, насамперед в Польщі, економічні умови не надто погіршились.

На додаток, як мешканці країн Європейського Союзу вони можуть повернутись до Британії та Ірландії в будь який момент згодом.

За матеріалами ВВС
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.