Новости Экономика мвф украина

Політична ситуація в Україні не сприяє переговорам з МВФ, - експерт

base article image

Українська політична ситуація не сприяє вдалим переговорам з Міжнародним валютним фондом.

Про це повідомив директор Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Ігор Бураковський під час прес-конференції, передав кореспондент ГолосUA.

«На жаль, українська політична ситуація в цілому не сприяє тому, щоб можна було вести нормальні переговори з Міжнародним валютним фондом», - наголосив він.

За словами експерта, у МВФ спостерігається прагнення говорити виключно із одним представником держави. «І, на жаль, Україна не може цього забезпечити», - констатував Бураковський.

«МВФ веде переговори з Президентом, з урядом, зустрічається із представниками парламенту, коаліції, опозиції, НБУ і, ясно, що це створює ключові проблеми для контакту із МВФ», - підкреслив він.

Як наголосив експерт, для ведення нормального діалогу із МВФ Україна має визначитися із постійним представником у цьому питанні.

Він виключив можливість того, що четвертого траншу МВФ Україна не отримає. «Є проблеми з МВФ, але розривання базової угоди не буде. Другий-третій транш ми отримали — отримаємо і четвертий», - резюмував Бураковський.

К. Коваленко

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.