Новости Экономика пакистанстальимпорт

Пакистан почав антидемпінгове розслідування щодо імпорту сталі з України.

base article image

Національна комісія з тарифів уряду Пакистану порушила антидемпінгове розслідування відносно виробленого в Росії, Бельгії, Японії, Україні та США гарячекатаного (г/к) прокату, імпортованого з цих країн. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Мінекономрозвитку РФ.

У січні-червні Україна експортувала до Пакистану 122,6 тис. т г/к прокату, що складає 4,5% від загального обсягу експорту даного виду продукції, який в грошовому еквіваленті склав 42,8 млн дол. Основними виробниками г/к прокату в Україні є Маріупольські меткомбінат ім. Ілліча, Алчевській меткомбінат, комбінати "Азовсталь" і "Запоріжсталь".

Довідка: згідно із ст. 1 Закону України “Про захист національного товаровиробника від демпінгового імпорту” демпінг - ввезення на митну територію України товару за цінами, нижчими від порівнянної ціни на подібний товар у країні експорту, що заподіює шкоду національному товаровиробнику подібного товару.

До демпінгових товарів держава може застосовувати антидемпінгові заходи, які можуть включати застосування антидемпінгового мита, встановлення обмежень на їх імпорт та інше.

За матеріалами «Коммерсант-Украина» .

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.