Новости Экономика нбуотставкакурс гривні

Відставка Савченка в жодному разі не вплине на курсову політику, - експерт

base article image

Відставка заступника голови Національного банку України Олександра Савченка не вплине не зміцнення гривні.

Таку думку в коментарі кореспонденту ГолосUA висловив фінансовий аналітик Олег Шейко.  

«Сьогодні пан Савченко вже не та посадова особа, заяви якої можуть впливати на курсову політику», - переконаний експерт.

Як наголосив О. Шейко, за час кризи в суспільстві вже сформувалося бачення того, наскільки правильно діє Національний банк.

«Тому ще одна заява з цього приводу не призведе до якихось карколомних подій чи зростання гривні», - впевнений він.

«Інша справа, якщо такі заяви дійсно мають під собою підгрунтя, воно повинні бути належним чином обгрунтовані фактажем. Для мене, як для економіста, без якихось фактичних даних про те, що і як відбувалося, де які витрати і здобутки нічого не варті», - додав О. Шейко.

О. Шейко зазначив, що якби О. Савченко залишив свою посаду ще на початку року, коли почав критикувати дії керівництва НБУ, можливо, на це була б інша реакція у суспільстві.

«Ще на початку року він виступав з деякими заявами про те, що він не згоден з політикою, що проводиться керівництвом Національного банку України. Його заява про відставку чомусь не пролунала на початку року, коли він дійсно критикував політику НБУ, а відбулась сьогодні, у переддень виборів. Тому це є у чистому вигляді або політична заява, або заява людини, яка йде з посади, на якій вона не згодна з діями своїх керівників або топ-менеджменту установи. Його відставка, на мою думку, пов'язана з тим, що він, формально будучи заступником голови правління, не міг впливати ні на які процеси», - переконаний експерт.

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.